google-plus

REFERENCJE

nivo slider image
REFERENCJE
Nadsański Bank Spółdzielczy

Nadsański Bank Spółdzielczy

 • www.sanbank.pl

„Nadsański Bank Spółdzielczy współpracuje z firmą GIEKA od ponad roku. Jesteśmy usatysfakcjonowani z przebiegu dotychczasowej współpracy. W ramach zawartej umowy Bank posiada nowy serwis internetowy. Właściciel firmy GIEKA Grzegorz Klucha, z którym mamy przyjemność współpracować, to osoba zaangażowana, profesjonalna i zawsze gotowa do pomocy. (…) Proces wdrożenia nowej strony internetowej opierał się na dobrze zorganizowanych spotkaniach i szkoleniach dopasowanych do naszych możliwości i potrzeb. Jesteśmy również zadowoleni z bieżącej współpracy opartej na szybkiej i rzeczowej reakcji na nasze sugestie oraz uwagi.
Nadsański Bank Spółdzielczy może polecić firmę GIEKA jako partnera dobrego i godnego zaufania.”

 • Stanisław Kłapeć / Prezes Zarządu
HSW Stalowa Wola S.A.

HSW Stalowa Wola S.A.

 • www.hsw.pl

„Jako przedstawiciel firmy Huta Stalowa Wola S.A., rekomenduję osobę Pana Grzegorza Klucha, jako profesjonalnego Partnera w realizacji prac z zakresu wirtualnego marketingu. Nasza dotychczasowa współpraca przebiegała w przyjaznej atmosferze – na każdym etapie realizacji umów, a także w zakresie nie objętym umowami, a wynikającym z bieżących potrzeb, mogliśmy liczyć na pomoc oraz wiedzę Pana Klucha.”

 • Monika Wróbel-Wiśniewska / Szef Biura Marketingu
ATI ZKM Forging Sp. z o.o.

ATI ZKM Forging Sp. z o.o.

 • www.ATImetals.com

„Rekomendujemy firmę GIEKA Grzegorz Klucha jako kompetentnego i godnego zaufania partnera.
Firma GIEKA, reprezentowana przez p. Grzegorza Klucha przeprowadziła kompleksowy proces  rebrandingu ZKM w związku ze współpracą z ATI – począwszy od analizy potrzeb poprzez sporządzenie projektów, wdrożenie identyfikacji wizualnej a skończywszy na przekazaniu plików realizacji w formie księgi znaku CI (Corporate Identity).
Efekty pracy spełniają wszystkie nasze wymagania w opisanym wyżej zakresie. Rzetelność i profesjonalne podejście do wypełnianych obowiązków to tylko niektóre z zalet pracowników, których zatrudnia firma.”

 • Maria Sulej / Sales Manager
Liugong Machinery (Poland) Sp. z o.o.

Liugong Machinery (Poland) Sp. z o.o.

 • www.liugongpl.com

„Z przyjemnością przekazujemy list referencyjny dla firmy GIEKA Grzegorz Klucha, która wykonała dla firmy Liugong Machinery (Poland) nowy serwis WWW. Usługa ta została wykonana na najwyższym poziomie i pozwoliła zebrać cenne uwagi, dotyczące funkcjonalności naszej witryny. Przeprowadzone planowo prace dały efekt wymierny do naszych potrzeb i sprostało wysokim wymaganiom związanym ze skalą naszej działalności. (…) Z przyjemnością będziemy w przyszłości kontynuować naszą współpracę i wierzymy, że przyniesie nam wiele korzyści. Jednocześnie gorąco polecamy usługi, związane z projektowaniem i budową stron internetowych, świadczone przez Pana Grzegorza Klucha oraz zespół GIEKA innym firmom.”

 • Mirosław Surowaniec / Dyrektor Sprzedaży i Serwisu
Inkubator Technologiczny Stalowa Wola

Inkubator Technologiczny Stalowa Wola

 • www.itstw.pl

„Rekomendujemy firmę GIEKA jako profesjonalnego partnera w zakresie reklamy internetowej.
Nasza dotychczasowa współpraca zaowocowała szybkim wykonaniej projektu strony www. (…) Wszystkie prace zostały wykonane fachowo i terminowo. Podczas odbioru prac nigdzie nie stwierdzono błędów w sztuce. Pracowników tej firmy cechuje wysoki profesjonalizm oraz kultura pracy – na podkreślenie zasługuje pełna dyspozycyjność.”

 • Piotr Hasny / Prezes Zarządu
KOCZWARA Stolarka Aluminiowa Sp. J.

KOCZWARA Stolarka Aluminiowa Sp. J.

 • www.koczwara.com.pl

„Firma GIEKA Grzegorz Klucha, na nasze zlecenie wykonała stronę internetową. Podczas realizacji zlecenia firma wykazała się rzetelnością, dyspozycyjnością i pełnym profesjonalizmem.(…) Proces projektowania i wykonania strony przebiegł bardzo sprawnie. Terminowość, fachowość i rzetelność są głównym atutem Firmy Gieka. Pragniemy również zwrócić uwagę na wysoką jakość obsługi klienta, przejawiającą się w życzliwości oraz otwartości na potrzeby i wymagania. Wszystkie zlecenia zostały wykonane na czas i zgodnie z ustaleniami. Z pełną satysfakcją polecamy firmę GIEKA, jako profesjonalistę w swojej dziedzinie.”

 • Kazimierz Baran / Dyrektor
HDI Asekuracja Agent zależny JANIGO

HDI Asekuracja

 • www.janigo.pl

List referencyjny od Agenta zależnego HDI Asekuracja firmy JANIGO.

„Dzięki nawiązaniu współpracy z firmą GIEKA oraz zastosowaniu przez tę firmę kreatywnych rozwiązań z e-marketingu obecnie HDI Janigo jest postrzegana jako profesjonalna marka w branży ubezpieczeniowej. Dostępność w wyszukiwarce Google, a także intuicyjny serwis www pozwala nam jeszcze lepiej obsługiwać naszych klientów.
Dziękujemy i przy okazji szczerze polecamy firmę GIEKA jako zespół profesjonalistów.”

 • Janina Dzierżak / Właściciel
Centrum Sztuk Walki i Sportu w Leżajsku

Centrum Sztuk Walki i Sportu w Leżajsku

 • www.csw.net.pl

„Firma GIEKA wykonała dla nas serwis internetowy www.csw.net.pl oraz zaprojektowała firmowy logotyp. Terminowe i profesjonalne podejście całego zespołu zaowocowało idealne odpowiadającym na nasze potrzeby produktem finalnym.
Firma GIEKA to przede wszystkim zaangażowanie jej pracowników, kreatywność i ciekawe pomysły. Serwis internetowy, który wykonali dla Naszej firmy jest ciekawy, przejrzysty i bardzo dobrze odbierany przez wszystkich odwiedzających serwis.”

 • Adam Dziki / Prezes Zarządu
Agencja Artystyczna AKME

Agencja Artystyczna AKME

 • www.akmeart.com.pl

„Z wielką przyjemnością dajemy rekomendację firmie GIEKA Grzegorz Klucha. Przygotowany logotyp oraz serwis www (nieoceniona pomoc w doborze domeny) w pełni odpowiadają naszym oczekiwaniom w tym zakresie. Wszystkie prace wykonywane były na najwyższym poziomie, a wiedzę jaką posiada zespół GIEKA oceniamy na bardzo profesjonalną. Jesteśmy pod wrażeniem szybkości wykonania oraz dziękujemy za uzupełnienie serwisu internetowego materiałami AKME. (…) Z czystym sumieniem możemy polecić firmę GIEKA innym firmom chcącym poprawić swój wizerunek w internecie, bo wiemy, że będą zadowolone ze współpracy tak jak i my jesteśmy.”

 • Beata Zaradkiewicz / Właściciel