google-plus

O FIRMIE

GIEKA.pl 9 lat doświadczenia…

Do swojej pracy podchodzimy bardzo profesjonalnie, a nasze dziewięcioletnie doświadczenie w branży internetowej, stawia nas na bardzo wysokiej pozycji, wśród innych firm zajmujących się tworzeniem stron www, pozycjonowaniem i szeroko pojętym marketingiem internetowym. O naszym profesjonalizmie świadczy zadowolenie naszych klientów.

Nasze działania można zamknąć
w kilku słowach kluczach

KONCEPCJA – ANALIZA – PROJEKT – REALIZACJA

Korzyści ze współpracy z firmą GIEKA:

  • Produkt o wysokiej jakości, dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta,
  • Kompleksowa obsługa, pomoc i doradztwo na każdym etapie realizacji – każdy projekt prowadzimy od początku do końca, to pozwala zaoszczędzić Twój czas i pieniądze
  • Cena gwarantująca jakość

GIEKA.pl to ludzie i ich pomysły…

GIEKA.pl to przede wszystkim ludzie i ich pomysły. Jesteśmy zespołem, który wychodzi na wprost oczekiwaniom swoich klientów. Wszystko co robimy, powstaje z pasją i zaangażowaniem. Zatrudniamy coraz więcej ambitnych osób oraz inwestujemy w nowe technologie.

Rozwijamy się dzięki Tobie i dla Ciebie. Każdy klient to dla nas nowe wyzwanie. Poznajemy jego branżę i staramy się jak najlepiej zrozumieć grupę odbiorców jego produktu, aby nasze działania przekładały się na konkretne zyski.

Nasz zespół to:

DOŚWIADCZENIE, AMBICJE, KREATYWNOŚĆ

Każdy projekt jest dla nas nowym wyzwaniem, podchodzimy do niego kreatywnie i z pełnym zaangażowaniem. Dzięki temu stajemy się lepsi. Robimy to dla naszych Klientów. Stawiamy na indywidualne rozwiązania.  Nie ma rzeczy zbyt trudnych, są tylko takie, które wymagają specjalnych rozwiązań. My jako zespół te rozwiązania znajdujemy.

Zobacz NASZE REALIZACJE

Polub Nasz profil na FACEBOOK

i zyskaj atrakcyjne warunki współpracy.

mudzin